Wywiady!

Hej! Z tej strony olixa05 . Postanowiłam zrobić nową zakładkę jak już widzicie są to "wywiady" .
Będą tu zamieszczane wywiady ze znanymi osobami na stardoll ;)
1.Wywiad z Rewelacją ! 
PS.Ja zawsze będę kolorem niebieskim;]
Czemu zaczęłaś projektować ? Coś cię zainspirowało?
Pewnego dnia..tak po prostu z nudów..odwiedzałam projektantki z top listy.. oglądałam ich projekty..i pomyślałam.. "chciałabym być jedną z nich" i to mnie zmotywowało by zrobić pierwszy projekt:)
Przeważnie chyba to robisz na stardoll, prawda?
Odkąd jestem w top liście,to faktycznie,najwięcej czasu poświęcam projektowaniu,ale oczywiście robię też inne rzeczy :) nie zapominam o znajomych..bo bez nich ten cały stardoll nie miałby sensu :)
Czy sama wymyślasz kreacje w które się ubierasz ? Są bardzo oryginalne ;)
Tak,sama wymyślam;) lubię wyglądać inaczej niż wszyscy,niektórym może się to nie podobać,ale nie przejmuję się tym,bo robię to co uwielbiam :)
Trochę zsuniemy się z tematu.. co najbardziej lubisz robić wiosną ?
Hm..przede wszystkim cieszę się że już nadeszła :) wiosną chętnie wychodzę na długie spacery z moim psem,to mnie relaksuje :)
Jaka jest twoja ulubiona pora roku i dlaczego ?
Najbardziej lubię ten czas..kiedy wiosna zamienia się w lato :) a czemu? bo ja wiem.. trudno to opisać..chyba to słońce o tej porze roku jest najpiękniejsze ;)

Wywiad przeprowadziła olixa05


2 Wywiad z asia_joanna . Jest to chłopak dla tych którzy nie wiedzą jego drugim kontem jest dawidowicz .
Jaki najbardziej lubisz styl ?
Styl, haha swój własny ^ ^ jeśli chodziło ci o to kogo uważam za osobę godną podziwu, na pewno jest to lady gaga ;3
Jakiej muzyki chętnie słuchasz?
Wszystko co leci, najczęściej pop'u
Jaki najbardziej lubisz sklep ? I co najczęściej kupujesz?
h&m , to co mi się podoba, tak po namyśle chyba będą to swetry i bluzki
Gdybyś miał propozycję stworzenia własnego butiku, co by się w nim znalazło ?
hmm. nie jestem dobry w te klocki. nie planuję otwierać butiku, więc to pytanie jest trochę dziwne ;3


Wywiad przeprowadziła olixa05
3.Wywiad z Bella.996 jest to jedna z redaktorek
stardoll i my.Gorąco polecam!

PS: Ja zawsze będę kolorem ciemno zielonym ;]

1.Masz może coś czym się inspirujesz podczas robienia nagłówków, jeśli tak to co lub kto to jest ?

1. Jako że z natury od małego dziecka nie byłam przeciętna w rysowaniu to także w grafice komputerowej udało mi się odnaleźć. Nie mogę powiedzieć, żeby coś inspirowało, gdyż to się bierze ode mnie, ze środka, jakbym się z tym urodziła. Tyle tylko, że ja wkładam w to trochę pracy i można by powiedzieć serca.

2.Dlaczego zaczęłaś grać w stardoll i jak znalazłaś tą stronę ?

2. To było ponad rok temu. Na początku skojarzyłam stardoll dzięki moim klasowym koleżankom, ale nie miałam zamiaru w to grać, natomiast w domu pokazała mi tą stronę moja siostra i powiem szczerze, spodobała mi się

3.Jak wchodzisz na stardoll to co najpierw robisz ?

3. Na początek staram się odpowiedzieć na wszystkie pytania lub inne wypowiedzi, które kierują do mnie stardoll'owicze w księdze gości, później przeglądam różne nowości i wchodzę na profile koleżanek.

4.Masz może kogoś kto cię inspiruje w ubieraniu czy po prostu ubierasz to co pasuje ?


4. Jestem oczarowana modą Chanel, Versace, Louis'a Vuittona. Podobają mi się również rzeczy Miu Miu, ale muszę dodać, że są to ciuchy jak dla mnie zbyt kosztowne i w realnym życiu raczej nie preferuję na zakupach tego typu marek. Może i są ładne, ale nie warte ceny. A co do stardoll sama sobie łączę i kreuję ciuchy. Niektórzy pewnie myślą o mnie na stardoll, że nie mam stylu, ale nie chcę wyglądać tak jak większość. Zawsze chciałam być inna, ale na swój sposób. Muszę dodać, że na codzień ubieram się młodzieżowo, sportowo, lubię modę, ale nie kupuję byle jakich szmat, tylko dlatego, że ktoś napisał na ulotce, że jest modna.

5.Trochę zboczę z tematu co porabiasz w wolnym czasie, zwłaszcza jak wreszcie nadeszła wiosna ?

5. Hmm, może to mój mały sekret, ale zdradzę wam urywek, zapowiada się ciekawy związek... Ale ogólnie spotykam się z przyjaciółkami, na pewno nieraz odwiedzę centrum handlowe. Lecz głównie stawiam na wolną przestrzeń.


6.A tak żeby nie zadawać zbyt dużo pytań o tobie mogłabyś opowiedzieć coś o sobie ?


6. Stąpam już po ziemi 14 lat, za dwa miesiące trzeba będzie dodać do tej 14-tki jedną jedynkę. Mam na imię Beata. B. dobrze dogaduję z obcokrajowcami z Anglii. Mogę o siebie powiedzieć, że kestem kreatywna, służę pomocą, a w przyszłości chciałabym zostać projektantką, jeśli ten pomysł nie wypali architektem, ale od przyszłego roku zacznę się kreować na lekarza. Projektowanie, w każdym razie będę traktować jako hobby. Lubię poznawać nowych, ciekawych ludzi.


7.Ostatnie pytanie wracając do stardoll jak to się stało, że zostałaś redaktorką na stardoll i my ?

7. Napisałam co nieco o sobie i o swoich dotychczasowych zdolnościach do gabisi na stardoll i my i jak widać zaciekawiła ją moja osoba.

Wywiad przeprowadziła Karina5544 ;]

NIESPODZIANKA JUŻ ZA NIE DŁUGO WYWIAD Z ... MAGDOMILOWICZ ! CZEKAMY JUŻ TYLKO NA ODPOWIEDZI!

4. Wywiad z wieczko6 głównie znana z robienia nagłówków i ślicznych zdjęć .
1 Skąd czerpiesz pomysły na takie ciekawe fryzury jak np. tą którą masz aktualnie na głowie ? (na stardoll)
Wiele osób pytało się o tą fryzurę. Chyba muszę co niektórych rozczarować i ogłosić, że pomysł nie jest do końca mój. Tzn. takie kitki już widziałam, ale ja dodałam grzywkę. Rzadko się decyduję na takie "inspiracje", ale pasowało to do mojej luźno potraktowanej stylizacji a la "Myszka Miki".
2 Czy ci którzy zamawiają u ciebie nagłówki sami wymyślają co ma na nich być?Jeżeli tak to dodajesz coś do nich od siebie ?
To zależy. Zazwyczaj dostaję temat przewodni i sama kombinuję.
3 Czy na co dzień też robisz jakieś kombinacje z włosami ?
Nie. Nie mam cierpliwości do grzebania we włosach. Za to lubię jak ktoś eksperymentuje na mojej głowie. Moja fryzura zazwyczaj ogranicza się do artystycznego nieładu lub tradycyjnej kitki.
4 Czy wyróżniasz się w ubiorze, masz coś takiego charakterystycznego, czy raczej nie ?
Na Stardoll staram się by strój był w miarę dopasowany, a czasem symbolizował coś albo ewidentnie ukazywał jakiś styl. Uwielbiam nakrycia głowy, szczególnie kapelusze i berety. Także raczej mnie nie zobaczycie bez czegoś takiego.
W realu raczej nie pałam miłością do mody. Podoba mi się coś - zakładam. Jeśli coś ma mnie wyróżnić to niektóre dodatki. Choć jedna z moich koleżanek bardzo krytycznie odnosi się do mojego ukochanego krawatu, to nigdy z niego nie zrezygnuję. Twierdzi, że to głupio wygląda, bo krawaty noszą tylko chłopcy. Mój jest ewidentnie damski, ponieważ jest węższy i dłuższy. Jestem ciekawa co powie, jak zobaczy moje nowe skarpety w czarno-białe pasy za kolana ;)
5 Jakie najczęściej masz na sobie kolory ?
To zależy od nastroju, jednak przeglądając moje ubrania, można dostrzec wszelkie odcienie błękitu - ma złagodzić mój temperament :3
Teraz takie 2 wakacyjne pytania
1 Wybierasz się gdzieś ?
Tak, na obóz filmowy i nie mogę się doczekać. Czuję, że to wreszcie poważniejszy krok w stronę moich planów zawodowych (reżyseria i scenariusz). Może pozwolą mi to wpisać w CV, jako warsztaty teoretyczno-praktyczne? ;D Oprócz tego pewnie odwiedzę bliższą i dalszą rodzinkę.
Co lubisz robić najbardziej na wakacjach ?
Czytać do 2-3 w nocy. Czuć tą słodką wolność. Realizować się. Marzyć. Śmiać ze wszystkiego. Nie myśleć o szkole.

Wywiad przeprowadziła olixa05

Ambitny i utalentowany grafik, znany w całej Polsce (być może nie tylko) ze swojej stardollowo nagłówkowej pracy.Jednak jest także jednym z najbardziej kontrowersyjnych użytkowników stardoll.
Serdecznie zapraszamy!

Ja będę kolorem czerwonym.

1.W swojej prezentacji napisałeś, że nie tolerujesz słowa "NIE".Lubisz być panem,władcą.Rozumiem, że właśnie tak jest w twoim prawdziwym życiu.Jak na to reagują twoi znajomi lub rodzina ?

1. Wiesz co, to jest tak że oni akceptują mnie z moimi zaletami i wadami ( których notabene nie mam). Jeżeli im coś nie pasuje to nie muszą się ze mną zadawać, proste.

2. Jesteś (nie obraź się ) dość złośliwym człowiekiem.Cytat z twojego bloga : "W końcu jestem MAGDOMILOWICZ, a nie jakaś BlOoONDINA czy jakaś inna gwiazdeczka."Nie kieruję tego wyłącznie do niej ale do wszystkich, których poniżasz.Czy nie uważasz, że np : owa BLOoONDINA mogła by się obraźić czytając tego posta ?Myślę, że jest ona dość popularna i ma bardzo zadbane konto.

2. Nie obchodzi mnie to za bardzo. Nie zależy mi na jakiejś głębszej znajomości z nią. Ja jestem osoba szczerą, która mówi to co myśli i jak już się wypowiadam to nie patrze na to czy to kogoś obrazi i czy komuś będzie przykro. Pytany o zdanie zawsze mówię prawdę.

3.Stardoll to dla ciebie bardziej nagłówkowy-biznes, czy wyrażanie swojego własnego stylu? Byłbyś na stardoll tak długo gdybyś nie odkrył swojego nagłówkowego talentu ?

3. Nagłowki sa tylko dodatkiem do stardollowego życia. W stardoll najbardziej ciekawi mnie moda i to że mogę pokazać swój styl i przez niego się wyrazić.

5.W swojej prezentacji napisałeś, że twoim hobby jest taniec. Zdradziłbyś jaki to rodzaj tańca i jak ci tańczenie wychodzi ?

5. Tańczę taniec współczesny podchodzący pod show dance. Właśnie w te wakacje po 3 latach współpracy odszedłem z zespołu wraz z którym występowałem.

6.Żaby ci już nie zawracać głowy ostatnie pytanie takie typowo wakacyjne. Jak spędziłeś wakacje ? Byłeś gdzieś ? Czy też jesteś zdołowany pogodą ?
6. W te wakacje skupiałem sie na relaxie i leżeniu dupą do góry. Wyjeżdżać nie wyjeżdżałem, ale bardzo milo spędziłem czas. Czasami było nudo, ale to wszystko przez ta pogodę. Była wyjątkowo gówniana. 


Jeszcze raz dzięki MM. :)

Wywiad przeprowadziła Karina5544/moja213/Asia